ODWIEDŹ RÓWNIEŻ

ODWIEDŹ RÓWNIEŻ...

Wyjątkowa klinika fizjoterapeutyczna, zespół specjalistów z zakresu osteopatii, rehabilitacji oraz treningu. W ofercie również aqaterapia, szkoła rodzenia, dietetyka, SCIO, refleksologia, ortopedia i rehabilitacja dzieci.

„Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie”. Wielokrotnie nagradzany ekspert odnowy biologicznej, masażysta i trener osobisty, olimpijczyk z Sydney. Współpracuje z czołowymi sportowcami polski i kadrami narodowymi różnych dyscyplin.

Krioterapia to forma zimnolecznictwa, z zastosowaniem temperatur poniżej 0°C. Krioterapia z wykorzystaniem Innovative Technology by CryoSpace to temperatury dochodzące do minus 195 stopni Celsjusza!!! W efekcie do komórek dopływa więcej składników odżywczych i tlenu…

Znacie tę ekipę z zajęć i maratonów AQUA FITNESS na naszym obiekcie (wszelkie szczegóły znajdziecie w zakładce -> pływalnia). Jeśli jednak jesteście gotowi poznać ich roooozszerzoną ofertę, koniecznie wskakujcie na stronę pełną informacji. Kursy, szkolenia, eventy. Pakiet wiedzy i energii! 

Dzięki temu, czuwającemu nad bezpeczeństwem Taemowi profesjonalistów, woda jest jakby mniej mokra, mały basen nie wydaje się być aż taki wielki, a duży aż taki głęboki! Ale ich działania sięgają znacznie szerzej niż nasze 8 torów. Szkolenia, projekty, eventy, sport…