V Charytatywny Maraton Indoor Cycling

V Charytatywny Maraton Indoor Cycling

 
Charytatywny Maraton Indoor Cycling to nie tylko jeden dzień w roku. Od tego się zaczęło, wspólnym kręceniem zawsze podsumowujemy ubiegły i wchodzimy w kolejny etap, jednak nasza droga to coś WIĘCEJ NIŻ_.
Firmy i prywatne osoby wspierające nasze wydarzenie, sprawiające, że tak długo nie można o nim zapomnieć wykonują ogromną, CHARYTATYWNĄ robotę. Dzięki temu, od pierwszej edycji maratonu, 100% z wpłaconych cegiełek i kwoty, którą uda się wylicytować trafia do Fundacji!
W 2014r, zespół fantastycznych kobiet, stworzył Tak po Prostu Fundacja Pomocy Dzieciom. To One dbają by każda złotówka umożliwiała wychowankom ośrodków opiekuńczo-wychowawczych (w szczególności z Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie, oraz, od niedawna, z placówki „Nasz dom” w Chrzypsku Wielkim) więcej niż_.
Warsztaty psychoterapeutyczne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, wycieczki krajoznawcze, wydarzenia kulturalne… to tylko niewielki wycinek.
Jednym z najlepszych narzędzi kształtujących charakter jest sport. Dlatego, dzięki 3-letniej już współpracy z CITYZEN realizują sportowe przedsięwzięcia, inwestują w sprzęt, stawiają podopiecznym nowe wyzwania, a co najważniejsze… teraz dzieciaki same chcą je sobie stawiać. Z ich inicjatywy, powstały drużyny, w tym biegowa. Potrzebna stała się opieka trenerska i opłacanie startów w z zawodach… które nie pozostają bez sukcesów!
Najnowszym przedsięwzięciem Fundacji, przy współudziale Starosty Słupeckiego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i wspartym finansowo przez Saint Gobain, jest wyremontowanie, wyposażenie i oddanie do użytku 11 mieszkań w Strzałkowie, na usamodzielnienie dla podopiecznych!
Szczególnie w ten jeden dzień, pokolorujmy Fundację na pomarańczowo. Zbudujmy siebie, by móc budować silne, niezależne i świadome dzieciaki.
* Fundacja jest instytucją non profit, wpisaną do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego, działającą dzięki pozyskanym środkom od osób prywatnych i firm.
https://takpoprostu.org
Dziękujemy za to, że chcecie budować siebie, by móc podarować coś dzieciakom. Za umożliwienie im rozwoju przez ruch… Wasz… i ICH.

INFO BOX WIĘCEJ

16 kwietnia UTRUDNIENIA W DOJEŹDZIE DO KLUBU ze względu na półmaraton.

...

11 LISTOPADA OBIEKT ZAMKNIĘTY

...

LISTOPADOWE godziny otwarcia recepcji KLUBU!

...